sob.. lip 20th, 2024

STYLDOWOLNY.PL

Portal ogólnotematyczny

Najlepsze etui na telefon

Najlepsze etui na telefon
Podziel się

Wraz z rozwojem funkcjonalności telefonów komórkowych wzrosła ich podatność na uszkodzenia mechaniczne. Kto nie chciałby posiadać telefonu z wytrzymałością wiekowej Nokii 3310? Aktualnie telefony mają jednak dużo większą liczbę komponentów, które mogą ulec awarii w razie upadku czy urazu. Również estetyka telefonu spada, gdy zarysuje się lub połamie jego obudowa. A przecież telefon komórkowy to aktualnie centrum rozrywki. Równie często przez pryzmat zadbanego urządzenia ludzie oceniani są przez grupę, jako dokładni i uporządkowani. Etui na telefon zadba o bezpieczeństwo urządzenia oraz o jego wysoką estetykę.

Dobór etui na telefon

Aktualnie na rynku znajduje się niezliczona ilość modeli telefonów komórkowych. Zarówno od wiodących producentów jak i małych, lokalnych produkcji. Każdy model różni się między sobą parametrami fizycznymi takimi jak szerokość, długość, umiejscowienie mikrofonu, portu na słuchawki, wejścia do ładowania czy głośnika. Wszystko to powoduje, że każdy telefon musi mieć etui dobierane konkretnie do swojego modelu. Sprawy nie ułatwia fakt, że poszczególne wersje modelu różnią się również między sobą. Jedną z wiodących firm, z jakiej można kupić etui jest ringke. Oferowane przez ringke etui są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających ochronę telefonu przez urazami mechanicznymi. Dodatkowo ringke case na telefon produkowany jest do wielu modeli telefonów – aby ochronić zarówno modele popularne, wiodących marek jak i te niszowe. Ringke etui to gwarancja wysokiej jakości, ale i dużej estetyki wykonania, przyjemnych grafik na tyle osłony. Wszystko po to by case na telefon był zarówno atrakcyjny jak i funkcjonalny.

Etui, szkło czy portfel na telefon?

Istnieją różne rodzaje etui. Zwykłe case na telefon, mają postać plastiku nakładanego jedynie na tył telefonu. Są one lekkie, odporne na urazy mechaniczne i przyjemne w dotyku, jednak nie chronią najbardziej wrażliwego miejsca w telefonie, jakim jest wyświetlacz. Dlatego wybierając tego typu etui trzeba dokupić szkło hartowane, jako dodatkowe zabezpieczenie telefonu. Dużą popularnością cieszą się również ringke case na telefon w formie portfelika – zasuwane lub zapinane kieszonki chronią telefon z każdej strony. Mają elegancki wygląd jednak wymagają otwierania za każdym razem, gdy chce się skorzystać z telefonu. Nie należą do najwygodniejszych przy oglądaniu filmów czy dłuższym spoglądaniu na telefon komórkowy. Zazwyczaj mają kieszonkę na dokumenty lub pieniądze. W zależności od funkcji najlepiej wybrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.