niedz.. kwi 21st, 2024

STYLDOWOLNY.PL

Portal ogólnotematyczny

Niezawodne etui na telefon od Ringke

etui
Podziel się

Ringke Rearth to firma wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, zajmująca się produkcją etui oraz case’ów do telefonów. Firma istnieje od 17 lat, to jest od 2003 roku i obecnie jest marką rozpoznawalną na całym świecie, a tworzone przez Ringke etui cieszą się niesłabnącą popularnością i zaufaniem.

Akcesoria telefoniczne marki Ringke

Większość oferty firmy Ringke stanowią różnego rodzaju etui na telefon, zapewniające ochronę urządzenia przed uszkodzeniem między innymi w wyniku upadku na twardą powierzchnię.

Stworzony przez markę Ringke case na telefon daje pewność, że telefon jest zabezpieczony przed uszkodzeniem, a jednocześnie wygląda elegancko i zachowuje swoje funkcjonalności. Etui są dopasowane do wymiarów konkretnych modeli smartfonów i nie blokują między innymi nietypowo umieszczonych czytników linii papilarnych (znajdujących się na przykład po boku telefonu jak w Samsungu Galaxy s10e).

Eleganckie Ringke etui na telefon – bezpieczeństwo i design

Akcesoria telefoniczne tworzone przez tę amerykańską markę pozwalają na zabezpieczenie telefonu, a jednocześnie idealnie dopasowują się do kształtu smartfona. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku modeli o nietypowych parametrach, których użytkownik telefonu nie chce zakrywać.

Stworzony przez Ringke case na telefon – model Fusion to innowacyjna kombinacja silikonu, który pozwoli zamortyzować nawet niebezpieczny upadek ze sporej wysokości z poliwęglanem, który wykazuje dużą odporność na zarysowania. Ringke tworząc model Fusion bierze również pod uwagę unikalny wygląd smartfona, który często nadają mu twórcy, i pozostawia te case’y w przezroczystym kolorze.

Ochrona przed zarysowaniami

Nieco delikatniejszymi modelami, zapewniającymi zdecydowanie mniejszą ochronę przed zarysowaniami, są Ringke oraz Air Prism. Są wykonane z silikonu i nastawione głównie na zabezpieczenie smartfona przed zarysowaniami wynikającymi z noszenia go wraz z innymi przedmiotami w kieszeniach czy torbach.

Z kolei model slim to stworzone przez Ringke etui wykonane z poliwęglanu. Charakteryzuje się tym, że jest wyjątkowo cienkie i nie zapewnia dużego bezpieczeństwa czy upadku, jednak doskonale chroni przed powstawaniem rys na obudowie.

Inne akcesoria telefoniczne od Ringke

Oprócz najpopularniejszych i najchętniej kupowanych etui telefonicznych, firma sprzedaje również inne osprzęty do telefonów. W ich ofercie można znaleźć między innymi ładowarki indukcyjne, szkła hartowane na ekrany smartfonów czy uchwyty samochodowe do bezpiecznego przewożenia smartfona w aucie.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.