sob.. lip 20th, 2024

STYLDOWOLNY.PL

Portal ogólnotematyczny

Akcesoria do smartfonów od iOttie.

uchwyt iottie
Podziel się

Nie ma nic bardziej irytującego i niebezpiecznego, gdy podczas jazdy kierowca szuka dzwoniącego telefonu. Bardzo dobrym rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z uchwytu samochodowego. Jednakże uchwyt, uchwytowi nierówny. Większość z dostępnych produktów nie nadaje się do codziennego używania. Ciekawy wyjątek na rynku stanowią produkty firmy iOttie. Jest to amerykańska firma, która otrzymała od 2011 roku 5 nagród za innowacyjność. Na naszym rodzimym rynku działa jej oddział iOttie Polska.

Uchwyty samochodowe od iOttie

W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć co najmniej kilka różnych uchwytów. Można wśród nich wyróżnić uchwyty standardowe, magnetyczne oraz posiadające ładowarkę indukcyjną.

Standardowy uchwyt iOttie pozwala na przyczepienie go do szyby lub deski rozdzielczej samochodu. Ponadto w zestawach dołączana jest specjalna guma, która ułatwia montaż na chropowatych powierzchniach. Charakteryzuje się wysoką stabilnością, przez co smartfon pozostaje zawsze na miejscu.

Smartfon jest montowany pomiędzy regulowanymi ramionami i stopką. Regulacja zapewnia kompatybilność z większością smartfonów.
Uchwyt iOttie został tak zaprojektowany, aby móc go obsługiwać jedną ręką. Teleskopowe ramię uchwytu można ustawić praktycznie pod dowolnym kątem i dopasować go do preferencji użytkownika oraz budowy auta.

Uchwyty magnetyczne wyposażone są w mocny magnes neodymowy, które dają pewność, że telefon nie odpadnie podczas jazdy.

Niezależnie od rodzaju montażu smartfona, iOttie Polska sprzedaje modele wyposażone w bezprzewodową ładowarkę indukcyjną, która pozwala na szybkie podładowanie baterii.

Ładowarki indukcyjne

Ładowarki indukcyjne firmy iOttie to urządzenia, które zapewniają bezpieczne bezprzewodowe naładowanie smartfona lub specjalnego power banku. Ładowanie rozpoczyna się zaraz po położeniu telefonu na jej górnej powierzchni.

Wyposażone są one w antypoślizgową gumę, która gwarantuje, że ładowane urządzenie pozostanie w odpowiednim miejscu. Na płycie czołowej znajduje się zielona dioda LED, która sygnalizuje pracę urządzenia. Do zasilania wykorzystywany jest, dołączony do zestawu, 2 amperowy zasilacz. Przypomina on standardową ładowarkę do telefonu, jednakże producent nie zaleca stosowania go jako ładowarki do innych

Podsumowując, decydując się na nabycie wyżej wymienionych dodatków, warto rozważyć ofertę iOttie, ponieważ są to produkty przemyślane i innowacyjne. Natomiast ich wysoka jakość przekłada się na dłuższą żywotność, a przez to na większe oszczędności pieniędzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.