sob.. lip 20th, 2024

STYLDOWOLNY.PL

Portal ogólnotematyczny

Licówki – co warto wiedzieć?

licówki
Podziel się

Stomatologia estetyczna daje wyjątkowo dużą ilość możliwości poprawy wyglądu uzębienia. W wielu przypadkach uzyskanie pięknego i zdrowego uśmiechu wcale nie musi być tak drogie, jak mogłoby się początkowo wydawać. Doskonałym tego przykładem jest założenie wysokiej jakości licówki Poznań pozwala na swobodne skorzystanie z takiej usługi.

Przeznaczenie licówek

Licówki to bardzo popularne rozwiązanie, które pozwala na poprawę wyglądu uzębienia. Mogą być one wykorzystane do zmiany koloru zębów, ich kształtu i długości czy też do ich odbudowy. Oczywiście, jeżeli nie ma konieczności założenia znacznie droższej korony. Jakie są najlepsze licówki Poznań daje dostęp do wszystkich rodzajów?

Rodzaje licówek

Licówki akrylowe, kompozytowe, porcelanowe, ceramiczne to licówki, które może zaoferować współczesna stomatologia estetyczna Poznań szczęśliwie dla wszystkich tych, którzy pragnęli by poprawić wygląd swoich zębów, daje swobodny dostęp do wszystkich rodzajów licówek. Warto jednak mieć na uwadze, że poszczególne licówki ze względu na materiał wykonania mogą dać całkiem inny efekt.

Najtańszym rozwiązaniem są licówki akrylowe, które jak sama nazwa wskazuje wykonane są ze zwykłego akrylu. Ze względu na materiał wykonania nie są one odporne na uderzenia mechaniczne, szybko żółkną i generalnie wyglądają bardzo nienaturalnie. Z tego powodu najczęściej używane są one jako licówka tymczasowa przed założeniem modelu z innego materiału.

Alternatywnym rozwiązaniem jest licówka kompozytowa, którą może zaoferować współczesna stomatologia estetyczna Poznań oczywiście umożliwia osobom chętnym na założenie tego rodzaju licówki. Jest ona wytrzymalsza niż modele akrylowe, ale także podatna na uszkodzenia oraz przebarwienia. Dodatkowo należy liczyć się z jej naturalnym wyglądem.

Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest licówka porcelanowa, która dzięki swoim właściwościom doskonale imituje naturalny ząb. Jest ona odporna na osadzanie się kamienia nazębnego, pożółknięcia, czy też uszkodzenia mechaniczne. Nie są to jednak najtańsze licówki cena Poznań za tego rodzaju model waha się od 800 do1000 zł za jedną sztukę.

Najdroższym rozwiązaniem są licówki ceramiczne, które ze względu na najwyższą jakość zastosowanych materiałów zachowując swój piękny i naturalny wygląd przez długie lata. Tak, jak zostało to wspomniane, są to najdroższe licówki cena Poznań za tego rodzaju rozwiązanie to około 1500 zł i więcej. Jednak dzięki wysokiej cenie ma się pewność, że zadbana licówka nie ulegnie uszkodzeniu.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.