sob.. lip 20th, 2024

STYLDOWOLNY.PL

Portal ogólnotematyczny

Najnowsze modele laptopów Dell

najnowsze modele laptopów dell
Podziel się

Dell jest amerykańską firmą produkującą komputery osobiste, notebooki, serwery, peryferia i oprogramowanie. Założona w 1984 roku przez Michaela Dell, produkowała pierwsze komputery PC zbudowane w oparciu o komponenty dostępne na rynku. Obecnie jest jednym z największych producentów komputerów na świecie. Firma oferuje szeroki wybór laptopów, od modeli budżetowych po wysokiej jakości urządzenia dla profesjonalistów.

Najnowszym modelem laptopów Dell jest model XPS 15, który jest uznawany za jeden z najlepszych laptopów na rynku. Jest wyposażony w 15,6-calowy ekran o rozdzielczości 4K UHD, procesor Intel Core i7-9750H, kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650 oraz pamięć RAM o pojemności 16 GB. Laptop ma też łączność Wi-Fi 802.11ac, a także złącza USB Type-C i Type-A. Jest to idealne urządzenie dla osób, które potrzebują wydajnego laptopa do pracy lub do gier.

Kolejnym interesującym modelem jest Dell G5 15 SE, który jest wyposażony w 15,6-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, procesor AMD Ryzen 7 4800H, kartę graficzną AMD Radeon RX 5600M oraz pamięć RAM o pojemności 16 GB. Laptop jest też wyposażony w łączność Wi-Fi 802.11ac, a także złącza USB Type-C i Type-A. Jest to idealne urządzenie dla osób, które potrzebują wydajnego laptopa do pracy lub do gier.

Dell oferuje także wiele innych modeli laptopów, które mogą spełnić potrzeby każdego użytkownika. Są to między innymi Dell Inspiron 15, Dell Latitude E5470, Dell Precision M4800, Dell XPS 13 i Dell XPS 15. Wszystkie te modele są wyposażone w wysokiej jakości podzespoły, które zapewniają wydajność i niezawodność.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.