sob.. cze 15th, 2024

STYLDOWOLNY.PL

Portal ogólnotematyczny

Traktory – zabawki na akumulator dla zapalonych małych kierowców

samochody na akumulatory
Podziel się

Dzieci, które wykazują duże zainteresowanie pojazdami, z pewnością chętnie wsiądą do własnej maszyny z kierownicą i skrzynią biegów. Samochodzik, który jeździ bez odpychania się nogami ani kręcenia pedałami to wielka frajda dla małego zapaleńca motoryzacji. Traktorki dla dzieci na akumulator przeznaczone są zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Traktory zabawki na akumulator dają upust wyobraźni

Przedszkolak mający do dyspozycji maszynę na akumulator ma możliwość popisać się swymi umiejętnościami jazdy za kierownicą. Z reguły chłopcy to urodzeni kierowcy, dla których przerzucanie biegów drążkiem jest jakby we krwi.

Chłopiec, wsiadając do swego traktorka, z miejsca włącza swoją wyobraźnię. Staje się od razu znakomitym kierowcą, który wie, jak obsługiwać ciągnik z przyczepą albo koparkę, czy spych. Uruchomiony ruszy przed siebie.

Za pomocą kierownicy dziecko może zmieniać kierunek jazdy. W traktorku można zapalić światła. Zatrąbić klaksonem. Włączyć muzykę. Wozić na przyczepie piasek, kamyki, siano, klocki itp. Ważne, by mały kierowca rozwijał swoją wyobraźnię, a wraz z nią wdrażał zasady ruchu drogowego.

Traktorki dla dzieci na akumulator dostępne w różnych kolorach

Traktory na akumulator dla dzieci są przeznaczone dla przedszkolaków obu płci. Nie ma znaczenia, czy traktorkiem będzie jeździł chłopczyk, czy dziewczynka. Warto bowiem wpajać zasady drogowego ruchu wszystkim dzieciom.

Różnorodność kolorystyczna dziecięcych pojazdów umożliwia zakup najodpowiedniejszego. Zakup zabawki w obecności przedszkolaka to dobry sposób na uczenie dziecka podejmowania samodzielnie decyzji. Powinno zatem samo wybrać kolor traktorka.

Do dziecka powinna również należeć decyzja, czy chce ono jeździć traktorkiem jako ciągnikiem, czy też traktorkiem jako maszyną budowlaną itp. Zabawką ma się cieszyć dziecko, a nie rodzic, o czym czasami opiekunowie zapominają.

Traktory na akumulator dla dzieci pod okiem rodzica

Konstrukcja traktorka dziecięcego ma wiele cech wspólnych z prawdziwym pojazdem. To wielka zaleta. Dziecko już od 3 roku życia ma możliwość wdrażać się w prawidłową obsługę pojazdem, którym sam jeździ.

Traktory zabawki na akumulator 12 Volt i silnik o mocy 30 W x 2 jeżdżą w miarę wolno. Gdyby się jednak okazało, że dziecko jedzie za szybko, albo miałoby za chwilę zderzyć się z jakąś przeszkodą, rodzic ma możliwość zapobiec kraksie.

Sterownik bez kabla dołączony do pojazdu jest sterowany zdalnie. Będący w pobliżu opiekun, za pomocą sterownika, ma możliwość skręcić traktorkiem lub go zatrzymać bez zbliżania się do traktorka.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.